Królowie
Zwyciężcy w strzelaniu o tytuł Króla Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie:
1739/1740:
Król: Antoni Tomaszewski
1740/1741:
Król: Wojciech Szymankowicz
1742/1743:
Król – Stanisław Szeleyewski
1743/1744:
Król – Antoni Twarowicz
1744/1745:
Król – Wojciech Szymankowicz
1746/1747:
Król – Wawrzyniec Przyboszewic
Marszałek – Michał Dzyfelt
Rycerz – Paweł Dzyfelt
1748/1749:
Król – Michał Kwiatkowski
1749/1750:
Król - Wojciech Budelski
Marszałek - Jan Strachowicz
Rycerz: Wojciech Borecki
1750/1751:
Król - Jan Szymakniewicz
Marszałek - Kazimierz Mielczyński
Rycerz - Józef Nowicki
1751/1752:
Król - Łukasz Rogalski
Marszałek - Walenty Paciorkowicz
1752/1753:
Król – Marcin Gąsiorowicz | Wojciech Szymankiewicz (kupił królestwo)
1753/1754:
Król – Jan Opieliński
1754/1755:
Król – Józef Nowicki
1755/1756:
Król – Antoni Twardowicz
1756/1757:
Król – Józef Nowicki
1757/1758:
Król – Józef Nowicki
1758/1759:
Król - Franciszek Januszkiewicz
1759/1760:
Król – Antoni Twardowicz
Marszałek – Józef Listowski
Rycerz – Wawrzyniec Trafarowicz
1760/1761:
Król – Józef Listowski
1761/1762:
Król – Marcin Jędrzejewski
1762/1763:
Król – Antoni Twardowicz
1763/1764:
Król - Józef Listowski
1828/1829:
Rycerz - G. Hoffmann
1833/1834:
Marszałek - M. Holubiczka
1835/1836:
Król -K. Biedermann
1854/1855:
Marszałek - Józef Sierodzki
1869/1870:
Król - Jan Klarowicz
1883/1884:
Król - Jan Klarowicz
1884/1885:
Król - Stefan Wiatrolik (kupiec)
Marszałek - Franciszek Kończak (kupiec)
I rycerz - Karol Budziński (mistrz stolarski)
II rycerz - Jan Sierodzki (mistrz blacharski)
III rycerz - Pior Włoch (mistrz krawiecki)
1886/1887:
Król - Ofierzyński
1892/1893:
Marszałek - S. Sperzyński
1896/1897:
Król - Franciszek Kończach
Marszałek - Piotr Włoch
1900/1901:
Król - Józef Cybiński (kupiec)
Marszałek - Piotr Włoch (krawiec)
1903/1904:
Król - Jan Wojciechowski
Marszałek - Maksymilian Bąkowski
1904/1905:
Król - Hoensch
Marszałek - Scholz
1905/1906:
Król - Józef Błażejczyk
Marszałek - Władysław Bielawski
1906/1907:
Król - Marceli Langiewicz (adwokat)
Marszałek - Ludwik Jędrzejczak
1908/1909:
Król - Walenty Fuhrmann
1909/1910:
Król - Leon Urbanowicz
Marszałek - Tomasz Wiśniewski
1910/1911:
Król - J. Szpopper
Marszałek - S. Sperzyński
1911/1912:
Marszałek - Leon Urbanowicz
1913/1914:
Król - Stanisław Nowaczkiewicz
Marszałek - Albin Wiatrolik
1921/1922:
Król - Mieczysław Kończak (restaurator)
Marszałek - Ignacy Stroński
1922/1923:
Marszałek - Józef Warkocki
1923/1924:
Król - Wacław Kończak
Marszałek - Ignacy Jelinowski
1925/1926:
Rycerz - Edmund Kryszkiewicz
1926/1927:
Król - inż. Wacław Kamiński
Marszałek - Jan Gałęski (restaurator)
I rycerz - Radziejewski (wł. kawiarni)
II rycerz - Cieślicki (kupiec)
III rycerz - Konrad Nowakowski (mistrz malarski)
1927/1928:
Król - Konrad Nowakowski
Marszałek - Skolik
I rycerz - Lesialski
II rycerz - Jan Gałęski
III miejsce - W. Skrzypek
1928/1929:
Marszałek - Kazimierz Bajerlein
1935/1936:
Król - Teofil Pocha
I rycerz - Stanisław Lisiak
II rycerz - Tomasz Grzechowiak
1936/1937:
Król - Feliks Pollak
I rycerz - Edmund Kryśkiewicz
II rycerz - Paweł Pawlak
1937/1938:
Król - Edmund Kryśkiewicz
I rycerz - Augustyn Pflanz
II rycerz - Stanisław Patalas
1938/1939:
Król - Ludwik Rogacki
I rycerz - Ludwik Minta
II rycerz - Ignacy Jandziński
1996/1997:
Król - Marian Jankowski
I Rycerz - Janusz Cieluch
II Rycerz - Marek Duczmal
1997/1998:
Król - Henryk Garbarek
I Rycerz - Maciej Błażejewski
II Rycerz - Sławomira Augustyniak
1998/1999:
Król - Janusz Klupa
I Rycerz - Andrzej Warzyniak
II Rycerz - Marek Duczmal
1999/2000:
Król - Janusz Klupa
I Rycerz - Bożena Dobras
II Rycerz - Ireneusz Dobras
2000/2001:
Król - Józef Łypaczewski
I Rycerz - Marek Duczmal
II Rycerz - Leszek Wawrzyniak
2001/2002:
Król - Andrzej Wawrzyniak
Marszałek - Stefan Michalski
Rycerz - Leszek Wawrzyniak
2002/2003:
Król - Walerian Michalak
Marszałek - Kazimierz Lisiewski
Rycerz - Marian Jankowski
2003/2004:
Król - Kazimierz Lisiewski "Budowniczy"
Marszałek - Bożena Dobras
Rycerz - Jerzy Piotrowski
2004/2005:
Król - Ireneusz Dobras "Wesoły"
Marszałek - Bożena Dobras
Rycerz - Franciszek Lisiak
2005/2006:
Król – Dariusz Mańkowski
Marszałek – Marian Jankowski
Rycerz – Czesław Stańczak
2006/2007:
Król – Ireneusz Dobras "Wesoły"
Marszałek – Bożena Dobras
Rycerz – Marian Jankowski
2007/2008:
Król – Walerian Michalak
Marszałek – Franciszek Lisiak
Rycerz – Marian Jankowski
2008/2009:
Król – Andrzej Wawrzyniak
Marszałek – Karol Piotrowski
Rycerz – Jan Małecki
2009/2010:
Król – Stanisław Paterek
Marszałek – Andrzej Wawrzyniak
Rycerz – Dariusz Fabianowski
2010/2011:
Król – Andrzej Wawrzyniak
Marszałek – Maciej Błażejewski
Rycerz – Franciszek Lisiak
2011/2012:
Król – Karol Piotrowski "Ziemianin"
Marszałek – Stanisław Paterek
Rycerz – Bożena Dobras
2012/2013:
Król – Karol Piotrowski "Ziemianin"
Marszałek – Henryk Garbarek
Rycerz – Maciej Błażejewski
2013/2014:
Król – Franciszek Lisiak "Życzliwy"
Marszałek – Maciej Błażejewski
Rycerz – Dariusz Fabianowski
2014/2015:
Król – Stanisław Paterek
Marszałek – Marian Jankowski
Rycerz – Bożena Dobras
2015/2016:
Król – Leszek Wawrzyniak "Pasjonat"
Marszałek – Marian Jankowski
Rycerz – Karol Piotrowski
2016/2017:
Król – Maciej Błażejewski "Waleczny"
Marszałek – Sławomir Augustyniak
Rycerz – Karol Piotrowski
2017/2018:
Król – Maciej Błażejewski "Waleczny"
Marszałek – Bożena Dobras
Rycerz – Stanisław Paterek
2018/2019:
Król – Piotr Horyza "Roztropny"
Marszałek – Marek Duczmal
Rycerz – Dariusz Fabianowski
2019/2020:
Król – Stefan Michalski "Uzdrowiciel"
Marszałek – Marek Duczmal
Rycerz – Zdzisław Zalewski
2020/2021:
Król – Piotr Rożko "Kresowiak"
Marszałek – Stefan Michalski
Rycerz – Kazimierz Lisiewski
2021/2022:
Król – Tomasz Ratajczak "Zaradny"
Marszałek – Piotr Rożko
Rycerz – Bożena Dobras
Osoby o nieustalonych datach "panowania":
Królowie:
Marszałkowie:
Józef Gąsiorkiewicz (XIX-XX w.)
Rycerze:
Jan Dopierała (mistrz rusznikarstwa, okres międzywojenny?)